четвер, 7 червня 2018 р.

Мандри з книгою в руках

   Вже стало традицією для дітей вільний час під час канікул проводити в бібліотеці. Адже любов до книг і читання не припиняється ніколи. 
Сьогодні учасниками літературного багатоборства «Мандри з книгою в руках» в читальній залі Тростянецької публічної бібліотеки стали учні пришкільних таборів СШ №5 та Смородинського НВК. 
Бібліотекар Валентина Гладун створила справжню веселу атмосферу свята з кумедними конкурсами, дотепними літературними, відео - вікторинами, мультимедійними презентаціями та веселими розвагами. Захід був насичений різноманітністю завдань, радістю і дитячим сміхом. Присутні отримали порцію позитивних емоцій від зустрічі з Котом Матроскіним та із задоволенням погралися з ним в рухливі ігри та .завдяки своїй обізнаності, начитаності, ерудиції, спритності і винахідливості змогли відповісти на всі запитання.
А ще юні читачі залюбки переглядали дитячі журнали та газети, улюблені книги, цікаві та повчальні мультфільми. Сміх, радість, музика, добрий настрій панували у бібліотеціНемає коментарів:

Дописати коментар