четвер, 23 серпня 2012 р.

Бібліотека завітала в с. Кам’янка

    Ось прийшов веселий час!
   Сто розваг для тебе в нас.
Бігай, грай, розважайся,
  Пізнавай все, розвивайся!
   Канікули - час відпочинку, але чому б не провести ці дні у веселощах та розвагах, з користю і пізнанням чогось нового.  Під час літніх канікул районною дитячою бібліотекою проводиться велика робота з дітьми.
   Ось і цього сонячного літнього ранку працівники бібліотеки вирушили  з бібліотурне “Від селища до селища – бібліовеселощі” до села Кам’янка. Нас радо зустріла завідуюча бібліотекою-філією Людмила Анатоліївна Новак. Захід відбувся у затишному приміщенні сільського клубу, куди завітали місцеві діти та їх мами.
  Привітала присутніх директор КЗ ”Тростянецька РЦБС” Людмила Михайлівна Єфремова.   Діти з цікавістю переглянули виставу лялькового театру книги “Світлячок “  “Бібліотечна країна”. Ведуча свята бібліотекар В.В.Гладун запросила всіх у захоплюючу подорож Містом веселих забав. Перша зупинка на Майдані пустунів, де малеча із задоволенням взяла участь в іграх Матрьошка”, “Показуха”, “Кеглі”, “Смачні  яблука”, “Зав’яжи бантик”. На Вулиці розумників кожен зміг похизуватися своїми знаннями в області літератури.
   Казкова гостя Мальвіна (бібліотекар Р.М.Кулініч) запропонувала дітям “прогулятися”  Загадковим провулком, де маленькі учасники заходу відгадували загадки,взяли активну участь  у літературній вікторині “Відгадай, хто я?”, літературно-казкових забавах ”Вас вітає казка”, конкурсі  “Виконай бажання”. Діти старалися дати більше правильних відповідей, а потім з задоволенням переглянули улюблені мультики. Від БФ  Тростянеччина - рідний край маленькі розумники одержали солодкі подарунки. 
    Свято закінчилося. Діти і батьки залишилися задоволеними, розійшлися в хорошому, веселому настрої. А працівники районної бібліотеки для дітей знову довели, що бібліотека - це захоплюючий світ літератури, де можна побути поруч зі своїми улюбленими героями, опинитися в загадкових, невіданих країнах. Бібліотека -  це місце , де не тільки обслуговують книгою,а й організовують  для всіх цікаве й змістовне дозвілля.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар