вівторок, 3 грудня 2013 р.

Казкова країна, чарівна країна запрошує у подорож вас


Казкова країна чарівна
У гості нас чека вона.
Отож часу не гайте,
У подорож рушайте.
   Казка… Напевно, немає на світі людини,яка б хоч раз у житті не подорожувала б дивовижною країною Казки. Маленьким школярикам 1-го класу СШ№1 випала чудова нагода пройти шляхами казкових пригод.  Казковим диліжансом за моря, за ліси, за високі гори діти “поїхали” погостювати до таємничої, загадкової, чарівної країни Казкоград. А на шляху їх чекали різноманітні завдання,вікторини, конкурси, ігри. Гідом в цій мандрівці була бібліотекар районної дитячої бібліотеки Валентина Гладун.
   Скільки цікавих завдань довелося виконати малечі: відповісти на запитання вікторини “ Упізнай героя за sms-повідомленнями”, вікторини “Відгадайлики “, гри-лото “Портрети казкових героїв “ . Діти  змогли проявити свої знання казок у літературних іграх АБВГДейка “ та “Закінчи назву казки “, допомогли загубленим речам повернутися в свої казки.
    Ось і закінчилася казкова мандрівка. Всі чудово впоралися з завданнями. Бібліотекарі запросили учнів відвідати районну  бібліотеку для дітей і поринути в казковий світ пригод. Немає коментарів:

Дописати коментар