четвер, 13 жовтня 2016 р.

Від козака до сучасного захисника


 День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Напередодні  потрійного  свята  учні 8 класу Сш№1 стали учасниками уроку патріотизму «Від козака до сучасного захисника», який відбувся в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей. На початку зустрічі діти прослухали історію українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді. Особливо зацікавила юних читачів історія про те, як на Запорізькій Січі молодих  хлопців приймали у козаки. Крім того, діти дізналися про побут і звичаї козаків. Згадавши минуле, учні знаходили відповіді на запитання вікторини, присвяченої козацтву та Запорізькій Січі. Присутні здійснили історичну подорож у часі під час мультимедійної презентації  «Ми-нащадки козацького роду».
 Друга частина заходу була присвячена Дню захисника України. На зустріч з восьмикласниками  до бібліотеки завітав учасник АТО, молодший сержант 93-ї механізованої бригади, справжній козак-Олександр Борисович Рибальченко.  Душевна  розповідь Олександра Борисовича  викликала  великий  інтерес  в учасників   зустрічі.  Діти  не  залишилися байдужими  до  спогадів,  у багатьох  були  сльози на  очах, гордість  за  відважних  синів  рідної  землі. З великою шаною і тугою учасники заходу  згадали  про чотирьох героїв-тростянчан, які, на жаль, загинули, виконуючі свій військовий обов’язок. Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ять тих, хто на сході України поклав своє життя  за цілісність і незалежність нашої держави.
До уваги присутніх була представлена книжкова виставка-гордість «Безсмертя козацької звитяги! За Україну! За її волю! За честь і славу! За народ!».
 Пам'ять про величезну самопожертву героїв - великих українців, які зробили справжні подвиги для свободи і незалежності України, повинна назавжди поселитися в серцях юних українців.


 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар