понеділок, 13 жовтня 2014 р.

Щоб козацька слава повік не пропала                                                       «Нехай знає рідна мати-вільнаУкраїна
                                                       Козаки ми ще маленькі-зате гідна зміна»
   Напередодні Дня українського козацтва та свята Покрови біля районної бібліотеки для дітей зібралися учні 4-б класу спеціалізованої  школи №5 на козацькі забави «Щоб козацька слава повік не пропала». На учасників заходу чекала захоплива мандрівка в історію українського козацтва, яку провела бібліотекар Н.Бєльська. Діти ознайомилися з життям козаків, побутом та звичаями, що панували на Запорозькій Січі. Деякі факти з життя славного козацького минулого викликали в учасників заходу подив та захоплення.
    Основним елементом свята стали козацькі забави, які пройшли жваво та емоційно. На шляху козачат траплялися різні випробовування: «пробитися крізь тунелі», «збудувати укріплення», «подолати відстань на коні». Учасники гри з задоволенням перетягували канат, вертіли «бойовою» палицею, розгадували головоломки. Наші конкурси допомогли розібратися,хто з команд найбільш координований і спритний.
       Беручи участь у козацьких забавах, учасники заходу довели всім, що заслуговують на звання справжніх козачат.


 
 


 Немає коментарів:

Дописати коментар