четвер, 3 березня 2016 р.

Твій друг-дорожній рух Як запобігти дорожньо-транспортним подіям? Вберегти, врятувати, захистити можна вихованням та навчанням наших маленьких читачів.
 У читальній залі Тростянецької районної бібліотеки для дітей відбувся урок безпеки «Твій друг-дорожній рух». У мандри до «Країни дорожніх знаків» вирушили найменші користувачі, учні 2-а класу СШ№5.  Про те, що таке правила дорожнього руху і чому так важливо їх дотримуватись, про різноманітні ситуації на дорозі та знаки і правила, які допомагають зорієнтуватись у «бурхливому океані» вулиці, діткам розповіли працівники бібліотеки. Завзятим пішоходам було цікаво вивчати «Азбуку безпеки на дорозі». На заході діти познайомилися зі справжнім Світлофором Моргайком. Вони з величезним задоволенням відповідали на запитання вікторини «Червоний. Жовтий. Зелений». Маленькі користувачі бібліотеки дізналися, що знайомство із такими «вірними помічниками» як світлофор та зебра допомагає краще орієнтуватись на вулицях міста, робить прогулянку приємною, а головне – безпечною, під час перегляду мультимедійної презентації  «Будь уважним на дорозі». Малеча залюбки взяла участь у ситуативній грі «Дорожня грамота». Лікар Айболить розказав, як надати першу допомогу, якщо в дорозі сталася біда.  Діти відгадували загадки, показали себе справжніми знавцями правил дорожнього руху в іграх «Знайди пару», «Я учасник дорожнього руху», конкурсі «Країна пішоходів».
 Зацікавила учнів книжкова виставка-порада  «Це повинен знати кожний»,  де представлені цікаві  та змістовні книги, які сприяють  повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

 
  

Немає коментарів:

Дописати коментар