середа, 23 березня 2016 р.

Бережіть, примножуйте природу для нас і для майбутнього народу


 Одним із основних напрямків роботи Тростянецької районної бібліотеки є екологічне виховання користувачів, формування у них екологічного світогляду. Наша книгозбірня спільно з співробітниками Гетьманського національного природного парку провела День юного еколога, мета якого привернути увагу підростаючого покоління на екологічні проблеми сьогодення. Учасниками екологічної мозаїки «Бережіть, примножуйте природу для нас  і для майбутнього народу» стали учні 3-б класу СШ№2, бібліотекарі та працівники ГНПП Наталія Євдокимова, Володимир Колодка та В’ячеслав Бердніков. До заходу в читальній залі була оформлена оригінальна еко-інсталяція «Треба природу любити, без неї людина не може прожити».
  Юні природолюби здійснили віртуальну прогулянку по Гетьманському національному природному парку, помилувалися його неповторною красою. Від провідного фахівця відділу екоосвіти ГНПП Наталії Євдокимової присутні дізналися про історію створення парку. Головний спеціаліст відділу природно-заповідного фонду та довкілля департаменту екології природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОДА  В’ячеслав  Бердніков здивував дітей презентацією «Дивовижі дикої природи» та незвичайними фактами із життя тварин. А провідний інженер відтворення природних екосистем ГНПП Володимир Колодка розповів про цікавинки рослинного світу.
 Юні екологи підготували виступ агітбригади «Природа просить допомоги», активно відповідали на запитання «хвостатої» вікторини, весело відгадували загадки. Захоплюючою була гра «Озерце нам сигналить SOS!», під час здійснили екологічний десант і звільнили озерце та його мешканців  від бруду, По завершенню роботи хлопчаки змагалися в конкурсі «Спортивна риболовля».
  На екологічне свято завітав Лісовичок-із сміття піджачок, взуття із пластмаси, з бляшанок прикраси, який  попросив дітей звільнити його від небажаних «прикрас». Маленькі природолюбчики надали швидку допомогу охоронцю лісових скарбів, і завірили дідуся, що вони стануть справжніми захисниками матінки Природи.
 В  процесі надзвичайно пізнавальної зустрічі діти дізналися багато нового, цікавого та корисного про світ,  в якому ми живемо.Немає коментарів:

Дописати коментар