четвер, 14 квітня 2016 р.

Зростаємо патріотами В наші часи формування громадянина-патріота України набуває особливого значення. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження любові до Батьківщини  і людей, духовності, моральності, національних надбань нашого народу. У цьому році в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей організовано клуб «Юний патріот». Сьогодні  в читальній залі відбулося чергове засідання клубу, на який завітали його члени, учні 8-а класу СШ№2 з класним керівником Оксаною Вячеславівною Арнаутовою та членом  ради клубу, головою «Тростянецька громадська організація ветеранів АТО» Сергієм Олександровичем Самойленком. Учасники засідання зібралися для обговорення книги нашого земляка, сумчанина, головного редактора газети «Панорама» Євгена Положія «Іловайськ». Книга «Іловайськ» отримала відзнаку «Коронація слова-2015» як краща книга про АТО на минулорічному Львівському форумі книговидавців. Вона також була представлена у жовтні 2015 року на Міжнародному ярмарку у Франкфурті.
 Ніна Бєльська зробила презентацію книги, під час якої діти дізналися про 16 вражаючих новел, текст яких побудовано на реальних подіях. Свої історії  письменникові розповіли близько 100 очевидців жахливих подій-бійці добровольчих батальйонів  та прикордонники Сумського пересувного загону. Восьмикласники переглянули відео, де Євген Положій розповідає, що «Іловайськ» - книга про мужність і боягузтво, про подвиги та зраду, про неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів.
Затамувавши подих, діти слухали розповідь свідка і учасника боїв під Іловайськом Сергія Олександровича Самойленка. Один із героїв книги прикордонник родом із Харкова воював разом з нашим гостем.
Валентина Гладун зробила презентацію патріотичного кутка  «На захисті рідної землі», під час якої познайомила школярів з земляками -- учасниками АТО Тростянеччини і героями, які полягли в боях, захищаючи цілісність і незалежність України. Немає коментарів:

Дописати коментар