середу, 9 липня 2014 р.

Книга дружить з дітворою


     Літній час - це особливий період в роботі дитячих бібліотек. У цей період дуже важливо підтримати у дітей бажання читати. Тому влітку працівники бібліотеки роблять все, щоб у школярів три вільних місяці були наповнені цікавими заходами і творчістю.
    Cонячного літнього ранку районна бібліотека для дітей завітала на гостини до дітей табору ДЮСШ з літературно-розважальною програмою «Книга дружить з дітворою». Присутні з цікавістю прослухали бесіду «Бібліотека-книжчин дім», під час якої  бібліотекарі Валентина Гладун та Валентина Бруєва  розповіли про бібліотеку, прагнули розкрити бібліотечний фонд вітчизняної дитячої літератури та зарубіжної класики, творів сучасних авторів, фантастики, літератури пригодницького і детективного жанру.
 Розваги розпочали з інтелектуальних забав «Найрозумніший» та «Назви літературного героя». Згодом присутні з радістю взяли участь у дотепних конкурсах «В гостях у Казки», «Книжкова веселка». Діти  дізналися, що в книзі, як у чарівній скриньці, зберігаються казки та оповідання, вірші і пісеньки, прислів'я та приказки. Вони самі спробували складати вірші, розповідати казки та оповідання, розгадувати загадки і співати пісні. З азартом майбутні олімпійці змагалися у влучності в грі  «Боулінг», брали участь у різноманітних іграх, розвагах та естафетах.
   Бібліотекарі запросили малечу поринути в захоплююче читання книг і журналів на будь-який смак.
   Найкращою винагородою для нас  стали задоволені обличчя школярів, які отримали невеличкі солодкі  подарунки на згадку про свято та море позитивної енергії, яку подарували їм працівники районної бібліотеки для дітей.

 

 

 
 
 

 
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар