четвер, 9 лютого 2017 р.

Зі спортом по життю7 лютого виповнилося  90 років від дня народження нашого видатного земляка, уродженця села Олексине, Олімпійського чемпіона, чемпіона Європи, багаторазового світового рекордсмена, заслуженого майстра спорту Володимира Петровича Куца.
 До цієї дати в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей, для  користувачів, учнів  шкіл міста, була проведена година шани «Зі спортом по життю». Бібліотекарі розповіли дітям  про дитячі  роки Володимира  Куца, його воєнну юність, службу в армії, становлення його, як спортсмена-стаєра, про його славетні   перемоги. Присутні дізналися,  що  міський стадіон носить ім’я Володимира Петровича Куца,  в селах Білка і Олексине відкриті меморіальні дошки, вулиці міста Тростянця  та села Олексине названі на його честь. Кожного року на вшанування пам’яті Володимира Куца проводяться змагання з кросу.    
 Прекрасним доповненням заходу стала презентація «Володимир Куц-гордість Сумщини», фільм «Золоті ноги» Мельбурна». Діти зацікавилися матеріалами з книжкової виставки-інсталяції «Спортивні перлини Сумщини», біля якої був проведений бібліографічний огляд «Спортсмени - земляки».
  В.П.Куц був символом безстрашності  і дерзання. Його ім’ям названа Олімпіада 1956 року. Такої воістину гучної слави не було, ймовірно, у жодного спортсмена.Немає коментарів:

Дописати коментар